Načítám Akce

Uplynulé Akce

Navigace pro hledání a zobrazení Akce

Srpen 2022

2. Semický skok

6. srpna
Fotbalové hřiště Semice, K Píseckým horám 110/5
Písek, Jihočeský kraj 397 01 Česká republika
+ Google Mapa

Vyhlášené disciplíny: Rovinná dráha (lehká třída, střední třída, těžká třída) Parkur (lehká třída, střední třída, těžká třída) Skok vysoký Skok daleký Propozice Přihláška

Zobrazit více »

Middle Bohemia Cup 2

13. srpna - 14. srpna
Sokolské obecní hřiště Velké Přítočno, Školní
Velké Přítočno, Středočeský kraj 273 51 Česká republika
+ Google Mapa

KVALIFIKAČNÍ ZÁVOD NA MISTROVSTVÍ ČR 2023 Vyhlášené disciplíny: Rovinná dráha (střední třída, těžká třída, elitní třída) Parkur (střední třída, těžká třída, elitní třída) Skok vysoký Skok daleký Propozice Přihláška

Zobrazit více »

Mini Zdounky 2022

20. srpna
Chovatelský areál za kulturním domem ve Zdounkách, Tyršova 374
Zdounky, Zlínský 768 02 Česká republika
+ Google Mapa

Vyhlášené disciplíny: Rovinná dráha (lehká třída, střední třída) Parkur (lehká třída, střední třída) Skok vysoký Skok daleký Propozice Přihláška

Zobrazit více »

EldHopp II.

20. srpna
FK Čechie Kralupy, Třebízského 945
Kralupy nad Vltavou, Středočeský kraj 27801
+ Google Mapa

Vyhlášené disciplíny: Rovinná dráha (lehká třída, střední třída, těžká třída, elitní třída) Parkur (lehká třída, střední třída, těžká třída, elitní třída) Skok vysoký Skok daleký Propozice Přihláška<

Zobrazit více »

Skok pro Bílovskou Slípku

20. srpna
Fotbalové hřiště TJ Velké Bílovice, Fabian 1372
Velké Bílovice, Jihomoravský kraj 691 02 Česká republika
+ Google Mapa

Vyhlášené disciplíny: Rovinná dráha (lehká třída, střední třída, těžká třída) Parkur (lehká třída, střední třída, těžká třída) Skok vysoký Skok daleký Propozice Přihláška

Zobrazit více »

MiniBeřkovice

21. srpna
Fotbalové hřiště Horní Beřkovice, Mělnická 20
Horní Beřkovice, Ústecký kraj 411 85 Česká republika
+ Google Mapa

Vyhlášené disciplíny: Rovinná dráha (lehká třída) Parkur (lehká třída) Skok vysoký Skok daleký Propozice Přihláška

Zobrazit více »

IV. Kameňáky

21. srpna
Fotbalové hřiště Kamenné Zboží Nymburk 2, Středočeský kraj 288 02 Česká republika + Google Mapa

Vyhlášené disciplíny: Rovinná dráha (lehká třída, střední třída) Parkur (lehká třída, střední třída) Skok vysoký Skok daleký Propozice Přihláška

Zobrazit více »

Juvenes Rabbit Jumping Moravia 2022

27. srpna
Chovatelský areál Křenovice, Sokolská 605
Křenovice, Jihomoravský kraj 683 52 Česká republika
+ Google Mapa

Vyhlášené disciplíny: Rovinná dráha (lehká třída, střední třída, těžká třída) Parkur (lehká třída, střední třída, těžká třída) Skok vysoký Skok daleký Propozice Přihláška

Zobrazit více »

1. kvalifikační závod na Mistrovství Evropy

27. srpna - 28. srpna
Slavíčkova hala Chlumec nad Cidlinou, Sokolská 795
Chlumec nad Cidlinou, Královéhradecký kraj 503 51 Česká republika
+ Google Mapa

Přijďte se podívat na 1. kvalifikační závod v králičím hopu v Chlumci nad Cidlinou. Závod je kvalifikační na Mistrovství Evropy. Vstupné dobrovolné. Vyhlášené disciplíny: Rovinná dráha (lehká třída, střední třída, těžká třída, elitní třída) Parkur (lehká třída, střední třída, těžká třída, elitní třída) Skok vysoký Skok daleký Propozice Přihláška

Zobrazit více »

Září 2022

2. Hop do Štítné

3. září
Koupaliště Štítná nad Vláří, Štítná nad Vláří-Popov 382
Štítná nad Vláří, Zlínský kraj 763 33 Česká republika
+ Google Mapa

Vyhlášené disciplíny: Rovinná dráha (lehká třída, střední třída, těžká třída) Parkur (lehká třída, střední třída, těžká třída) Skok vysoký Skok daleký Propozice Přihláška

Zobrazit více »

2. kvalifikační závod na Mistrovství Evropy

3. září - 4. září
Sportovní víceúčelová hala TJ Spartak Soběslav, tř. Dr. Edvarda Beneše 449
Soběslav, Jihočeský kraj 392 11 Česká republika
+ Google Mapa

Vyhlášené disciplíny: Rovinná dráha (lehká třída, střední třída, těžká třída, elitní třída) Parkur (lehká třída, střední třída, těžká třída, elitní třída) Skok vysoký Skok daleký Propozice Přihláška

Zobrazit více »

Králíci v akci

10. září - 11. září
Dostihové závodiště Pardubice, Pražská 607
Pardubice, Pardubický kraj 530 02 Česká republika
+ Google Mapa

KVALIFIKAČNÍ ZÁVOD NA MISTROVSTVÍ ČR 2023 Vyhlášené disciplíny: Rovinná dráha (střední třída, těžká třída, elitní třída) Parkur (střední třída, těžká třída, elitní třída) Skok vysoký Skok daleký Propozice Přihláška

Zobrazit více »

Topělec – Cup 2

15. září
Topělec, Topělec
Čížová, Jihočeský kraj 397 01 Česká republika
+ Google Mapa

Vyhlášené disciplíny: Rovinná dráha (střední třída) Parkur (střední třída) Skok vysoký Propozice Přihláška

Zobrazit více »

Přerovský pohár 2022

17. září
Výstaviště Přerov, U Výstaviště 3255/20
Přerov, Olomoucký kraj 750 02 Česká republika
+ Google Mapa

Vyhlášené disciplíny: Rovinná dráha (veteráni, lehká třída, střední třída, těžká třída, elitní třída) Parkur (veteráni, lehká třída, střední třída, těžká třída, elitní třída) Skok vysoký Skok daleký Propozice Přihláška

Zobrazit více »

3. kvalifikační závod na Mistrovství Evropy

17. září - 18. září
Sportovní hala Jedovnice, Jedovnice 707
Jedovnice, Jihomoravský kraj 679 06 Česká republika
+ Google Mapa

Vyhlášené disciplíny: Rovinná dráha (lehká třída, střední třída, těžká třída, elitní třída) Parkur (lehká třída, střední třída, těžká třída, elitní třída) Skok vysoký Skok daleký Propozice Přihláška

Zobrazit více »

Autumn Outset Cup

24. září
Fotbalové hřiště Tišice, Sportovní 306
Tišice, Středočeský kraj 277 15 Česká republika
+ Google Mapa

Vyhlášené disciplíny: Rovinná dráha (lehká třída, střední třída, těžká třída, elitní třída) Parkur (lehká třída, střední třída, těžká třída, elitní třída) Skok vysoký Skok daleký Propozice Přihláška

Zobrazit více »

6. Sadovský hopík

24. září
Sadová 5, Sadová 5
Sadová, Královéhradecký kraj 503 15 Česká republika

Vyhlášené disciplíny: Rovinná dráha (lehká třída, střední třída) Parkur (lehká třída, střední třída) Skok vysoký Skok daleký Propozice Přihláška

Zobrazit více »

1. Radostický skok

25. září
travnatá plocha u dětského hřiště Radostice, Radostice u Trocnova
Radostice, Jihočeský kraj 37312 Česká republika
+ Google Mapa

Vyhlášené disciplíny: Rovinná dráha (lehká třída, střední třída, těžká třída) Parkur (lehká třída, střední třída, těžká třída) Skok vysoký Skok daleký Propozice Přihláška

Zobrazit více »

Mini Hop v Lounech

25. září
Výstaviště Louny, Masarykovy sady 1470
Louny, Ústecký kraj 440 01 Česká republika
+ Google Mapa

Vyhlášené disciplíny: Rovinná dráha (lehká třída) Parkur (lehká třída) Propozice Přihláška

Zobrazit více »

First Steps Cup

28. září
Doubravice, Doubravice 10
Pardubice, Pardubický kraj 533 53 Česká republika
+ Google Mapa

Vyhlášené disciplíny: Rovinná dráha (lehká třída) Parkur (lehká třída) Propozice Přihláška

Zobrazit více »
+ Export akcí