Načítám Akce

Uplynulé Akce

Akce Search and Views Navigation

Červen 2019

Branická Liga

9. června
Kunratický zámecký park, Zámecký park
Praha, 148 00 Česká republika
+ Google Mapa

Vyhlášené disciplíny:  Parkury Skok vysoký

Zobrazit více »

2. Hrdlívské hopání

15. června
Obecní hřiště Hrdlív Hrdlív, Středočeský kraj 273 06 Česká republika + Google Mapa

Kvalifikační závod na MČR 2020 Vyhlášené disciplíny:  Rovinná dráha (lehká třída, střední třída, těžká třída, elitní třída) Parkur (lehká třída, střední třída, těžká třída, elitní třída) Skok vysoký Skok daleký

Zobrazit více »

Grand Prix “Hanácké hop”

29. června - 30. června
Chovatelský areál Štěpánov, Sokolská ulice
Štěpánov, Olomoucký kraj 783 13 Česká republika
+ Google Mapa

Kvalifikační závod na MČR 2020 Vyhlášené disciplíny:  Rovinná dráha (veteráni, lehká třída, střední třída, těžká třída, elitní třída) Parkur (veteráni, lehká třída, střední třída, těžká třída, elitní třída) Skok vysoký Skok daleký

Zobrazit více »

Červenec 2019

2. Radhošťský skok

13. července
T.J. Trojanovice Bystré, Trojanovice 638
Trojanovice, Moravskoslezský kraj 744 01 Česká republika
+ Google Mapa

Kvalifikační závod na MČR 2020 Vyhlášené disciplíny:  Rovinná dráha (lehká třída, střední třída, těžká třída, elitní třída) Parkur (lehká třída, střední třída, těžká třída, elitní třída) Skok vysoký Skok daleký

Zobrazit více »

3. Radostné Hopání

20. července
Kemp Radost Horní Jelení, Pardubický kraj 534 01 Česká republika + Google Mapa

Kvalifikační závod na MČR 2020 Vyhlášené disciplíny:  Rovinná dráha (lehká třída, střední třída, těžká třída, elitní třída) Parkur (lehká třída, střední třída, těžká třída, elitní třída) Skok vysoký Skok daleký

Zobrazit více »

I. Stone Goods Cup

27. července
Fotbalové hřiště Kamenné Zboží Nymburk 2, Středočeský kraj 288 02 Česká republika + Google Mapa

Kvalifikační závod na MČR 2020 Vyhlášené disciplíny:  Rovinná dráha (lehká třída, střední třída, těžká třída, elitní třída) Parkur (lehká třída, střední třída, těžká třída, elitní třída) Skok vysoký Skok daleký

Zobrazit více »

Single Cup

27. července - 28. července
Zobrazit více »

Srpen 2019

Třetí Přelovický skok

3. srpna
Hřiště TJ Přelovice, Přelovice 65
Přelovice, Pardubický kraj 533 41 Česká republika
+ Google Mapa

Kvalifikační závod na MČR 2020 Vyhlášené disciplíny:  Rovinná dráha (lehká třída, střední třída, těžká třída, elitní třída) Parkur (lehká třída, střední třída, těžká třída, elitní třída) Skok vysoký Skok daleký

Zobrazit více »

Hodové závody

11. srpna
Chovatelský areál Štěpánov, Sokolská ulice
Štěpánov, Olomoucký kraj 783 13 Česká republika
+ Google Mapa
Zobrazit více »

Hrdlívské Hopání

18. srpna
Obecní hřiště Hrdlív Hrdlív, Středočeský kraj 273 06 Česká republika + Google Mapa
Zobrazit více »

Juvenes Moravia 2019

18. srpna
Kyjov, třída Palackého 203
Kyjov, Jihomoravský krahj 697 01 Česká republika
+ Google Mapa

Vyhlášené disciplíny:  Rovinná dráha (lehká třída, střední třída) Skok vysoký Skok daleký

Zobrazit více »

3. Třebechovický skok

31. srpna
Třebechovice Třebechovice, Královéhradecký kraj 503 46 + Google Mapa
Zobrazit více »

Září 2019

Loštické závody

14. září
TJ Slavoj Loštice, Sokolská ulice
Loštice, Olomoucký kraj 789 83 Česká republika
+ Google Mapa
Zobrazit více »

4. Radostné Hopání

21. září
Horní Jelení Horní Jelení, Pardubický kraj 533 74 + Google Mapa
Zobrazit více »

Říjen 2019

II. Orion Cup

26. října
Sportovní hala Vikomt, U Učiliště 1683
Čelákovice, Středočeský kraj 250 88 Česká republika
+ Google Mapa

Kvalifikační závod na MČR 2020 Vyhlášené disciplíny:  Rovinná dráha (veteráni, lehká třída, střední třída, těžká třída, elitní třída) Parkur (veteráni, lehká třída, střední třída, těžká třída, elitní třída) Skok vysoký Skok daleký

Zobrazit více »

Listopad 2019

1. Crazy Cup

2. listopadu
Orlovna Přelouč, Českobratrská 90
Přelouč, Pardubický kraj 535 01 Česká republika
+ Google Mapa

Kvalifikační závod na MČR 2020 Vyhlášené disciplíny:  Rovinná dráha (lehká třída, střední třída, těžká třída, elitní třída) Parkur (lehká třída, střední třída, těžká třída, elitní třída) Skok vysoký Skok daleký

Zobrazit více »

Podzimní Zdounky 2019

9. listopadu
Sportovní hala u kuturního domu ve Zdounkách, Tyršova 374
Zdounky, Zlínský 768 02 Česká republika
+ Google Mapa

Kvalifikační závod na MČR 2020 Vyhlášené disciplíny:  Rovinná dráha (veteráni, lehká třída, střední třída, těžká třída, elitní třída) Parkur (veteráni, lehká třída, střední třída, těžká třída, elitní třída) Skok vysoký Skok daleký

Zobrazit více »

Branická liga

17. listopadu @ 1:30 pm - 5:00 pm
Sokol Braník, Branická 275/93
Praha 4 - Braník, Praha 147 00 Česká republika
+ Google Mapa

Vyhlášené disciplíny: Rovinná dráha (veteráni, lehká třída, střední třída, těžká třída, elitní třída)

Zobrazit více »

1. Hněvčevský skok

23. listopadu
Sportovní hala Hněvčeves Hněvčeves, Královéhradecký kraj 503 15 Česká republika + Google Mapa

Kvalifikační závod na MČR 2020 Vyhlášené disciplíny:  Rovinná dráha (lehká třída, střední třída, těžká třída, elitní třída) Parkur (lehká třída, střední třída, těžká třída, elitní třída) Skok vysoký Skok daleký

Zobrazit více »

Prosinec 2019

2. ročník Rabbit Jumping Moravia

7. prosince
Veletrhy Brno, a. s., pavilon E, Výstaviště 405/1
Brno, Jihomoravský 603 00 Česká republika
+ Google Mapa

Kvalifikační závod na MČR 2020 Vyhlášené disciplíny:  Rovinná dráha (lehká třída, střední třída, těžká třída, elitní třída) Parkur (lehká třída, střední třída, těžká třída, elitní třída) Skok vysoký Skok daleký

Zobrazit více »
+ Export Events